Om oss

Tilknytning og visjon

Misjonskirken Lyngdal er tilsluttet Misjonskirken Norge som er en landsomfattende sammenslutning av frie menigheter med hele Bibelen som rettesnor for liv og lære, og som står på den apostoliske trosbekjennelse.

Misjonkirken Norges og Misjonskirken Lyngdals visjon: Guds barns enhet og menneskers frelse.

Vi tror at menigheten består av alle som er født på ny ved troen på Jesus Kristus. Vi ønsker å være et åpent og inkluderende fellesskap som virker til våre medmenneskers omvendelse og frelse. Og vi ønsker å virke for enhet blant Guds folk.

Gjennom våre tilbud til barn og unge vil vi arbeide for at de skal lære Gud å kjenne gjennom Jesus Kristus og at de skal trives og utvikle seg i et positivt og godt miljø.

Ønsker du å vite mer om Jesus Kristus eller om menigheten, ta gjerne kontakt med oss. Menighetens pastorer er tilgjengelig for samtale. Du treffer dem på kontoret eller etter avtalt tid pr. telefon.

Ansatte

Jim Foss

Jim Foss

Hovedpastor, Daglig leder

Epost: 
jim@mkirken.net

Tlf.: 904 74 448

Kontortid:

Onsdag og torsdag kl. 10.00-13.00

Fast telefontid pastor:

Onsdag og torsdag 10.00 -13.00

Eilif Tveit

Eilif Tveit

Pastor

Epost: 
eilif@mkirken.net

Tlf.: 932 14 020

Kontortid:

Tirsdag og onsdag kl.10.00-13.00

Markus Kvavik

Markus Kvavik

Ungdomspastor

Epost: 
markus@mkirken.net

Tlf.: 988 23 855

Kontortid:

Tirsdag og torsdag kl. 10.00-13.00

Martine Tveit Kragholm

Martine Tveit Kragholm

Ungdomsarbeider

Epost: 
martine@mkirken.net

Tlf.: 468 41 408

Ingvild Foss Forgard

Ingvild Foss Forgard

Leder Touchpoint

Epost: 
ingvild@mkirken.net

Tlf.: 941 71 215

Kontortid:

Torsdag kl. 10.00-13.00

Åse Marie Galteland

Åse Marie Galteland

Barnearbeider

Epost: 
asemarie@mkirken.net

Tlf.: 900 21 304

Kontortid:

Torsdag kl. 10.00-13.00

Per Christian Paus

Per Christian Paus

Administrasjon

Epost: 
per@mkirken.net

Tlf.: 906 68 208

Kontortid:

Mandag kl. 18.00-19.00 ellers etter avtale.

Menighetens lederskap

Guttorm Høgli

Guttorm Høgli

Leder

Epost:
guttorm@mkirken.net
Tlf.: 919 00 389

Ingunn Skretting

Ingunn Skretting

Sekretær

Epost: 
ingunn.skretting@online.no
Tlf.: 416 24 624

Heidi Åmland

Heidi Åmland

Lederskapsmedlem

Epost:
haamland@gmail.com
Tlf.: 472 38 695

Vidar Lillelid

Vidar Lillelid

Lederskapsmedlem

Epost:
vidar.Lillelid@gmail.com
Tlf.: 481 41 888

Tor-Sigurd Tuen

Tor-Sigurd Tuen

Leder

Lederskapsmedlem
Epost: ttu@fibosystem.com
Tlf: 481 62 051

Karl Igland

Karl Igland

Lederskapsmedlem

Epost: iglandei@online.no
Tlf: 901 09 337

Lise Nøkland

Lise Nøkland

Lederskapsmedlem

Epost: l.nokland@hotmail.com
Tlf: 992 47 325

Kontaktpersoner

NavnGruppeMailTelefon
Guttorm HøgliLeder av lederskapetguttorm@mkirken.net91900389
Heidi ÅmlandMedlem av lederskaphaamland@gmail.com47238695
Lise NøklandMedlem av lederskap lise.nokland@hotmail.com99247325
Ingunn SkrettingMedlem av lederskap/Sekretæringunn.skretting@online.no41624624
Tor-Sigurd tuenMedlem av lederskapTor-Sigurd.Tuen@fibo-trespo.com48162051
Karl IglandMedlem av lederskapiglandei@online.no90109337
Vidar LillelidMedlem av lederskapvidar.lillelid@gmail.com48141888
Jim FossHovedpastor/Daglig lederjim@mkirken.net90474448
Eilif TveitPastoreilif@mkirken.net93214020
Per Christian PausAdministrasjonper@mkirken.net90668208
Markus KvavikUngdomspastormarkus@mkirken.net98823855
Ingvild Foss ForgardLeder Touchpointingvild@mkirken.net94171215
Martine Tveit KragholmUngdomsarbeidermartine@mkirken.net46841408
Åse Marie H. GaltelandBarnearbeiderasemarie@mkirken.net90021304
Jan Terje RottemLeder av ungdomsstyretjanterje@mkirken.net46444453
Oddvar HobbeslandLeder av huskomiteen95124002
Eilif TveitLeder omsorgsutvalgeteilf@mkirken.net93214020
Monica EgelandLeder av Maxi
Leder misjonsutvalget
Ole Georg GaltelandLeder forsangerteamog.galteland@kvs-lyngdal.no40454741
Stanley ByeLeder forsangerteamsibirg-by@online.no97153780
Lena Åkerlund FossDirigent Glad Sanglena@lkgskole.no90619008
Ingvild Foss ForgardDirigent Solstrålaningvild@mkirken.net94171215
Åse Marie H. GaltelandLeder søndagsskolenasemarie@mkirken.net90021304
Arleen HystadLeder celle/bibelgruppearleenhystad@Yahoo.no95238206
Reidun Norås FeliuLeder celle/bibelgruppenoraas.feliu@gmail.com90037630
Einar Foss KvavikLeder Veien til BetlehemEinar.kvavik@sr-bank.no90868431
Elsbeth SørensenLeder nettredaksjonenebbe@lederskap.net97089150
Ingunn OpsahlKontakt Julemarkedkomiteiopsahl@online.no45211030
Phillip VatlandLeder lydkomiteenphillip@vatland.net93848512
Tove og Karl Petter KristensenIsraelkontaktpekriste@online.no95885744

Kontakt oss

Send oss melding

Informasjon

Besøksadresse:
Nygårdsveien 1
4580 Lyngdal

Postadresse:
Postboks 142
4575 Lyngdal

 

post@mkirken.net